Land of Drones : Snímkování
Snímkování

Letecké mapování, výškové inspekce, video a foto výstup ze speciální termokamery.

Snímkování

Geo služby

Nabízíme letecké mapování, ortofotomapy, 3D mapy a další. Díky našim speciálním dronům můžeme fotit z nižší výšky a tak námi dodávané mapy mají výrazně vyšší rozlišení za nižší cenu, než tradičně pořizované mapy.

Výškové inspekce, analýza tepelně-izolačních vlastností objektů

Od teď už nemusíte pro každou inspekci shánět vysokozdvižnou plošinu a platit za to účty. Nabízíme Vám efektivnější a bezpečnější cestu jak provést inspekce v těžko dostupných lokalitách (např.: větrné elektrárny). Jako výstup takovéto inspekce Vám můžeme nabídnout 4K video či fotografie a také video či foto výstup ze speciální termokamery. Neunikne vám tak žádný detail.

Letecké video

Vytvoříme špičkové letecké záběry na zakázku, které pořídíme z bezpilotních letounů – dronů. Natočíme vám krásné přelety nad krajinou a zachytíme tak vaši firemní nebo soukromou událost. Naše videa vypadají stejně jako ta natočená z helikoptéry. Pouze samotná výroba je desetkrát levnější.

Fotografie

Letecká fotografie díky dronům získává nový rozměr. Nabízíme vám fotografie ve 4K kvalitě, které jsou srovnatelné s nejlepšími leteckými fotografy na světě. Podívejte se na naše ukázkové fotografie.

Objednat snímkování