Land of Drones : Semináře
Seminář o dronech

Pořádáme zajímavé semináře s tématikou dronů. Připravíme vám seminář na míru.

Seminář o dronech

Objednejte si odborný seminář zaměřený pro začátečníky a středně pokročilé. Provedeme vás světem multikoptér. Seminář je rozdělený do dvou částí – teoretické a praktické. Pro zkušené majitele dronů pomůžeme s přípravou k získání pilotní licence. Semináře jsou připravovány s ohledem na potřeby každého zájemce.

Co se dozvíte teoretické části?
Cílem je seznámit vás s technologiemi v oblasti létání a natáčení. Nedílnou součástí teoretické části semináře je provedení platnou legislativou a zásadami bezpečného létání.
Dozvíte se, kde můžete a kde naopak nemůžete létat. Na prvním místě je bezpečnost vaše a vašeho okolí. Ovládání drona se může zdát relativně jednoduché, ale je spousta dalších faktorů, na které je během létání, tak i v předletové fázi, potřeba myslet.
 
Co Vás čeká v praktické části?
Praktická část semináře se zabývá přepravou drona v tuzemsku a v zahraničí, přes jeho běžný servis, skladování baterií, aktualizací samotného stroje až k předletové přípravě vedoucí k bezpečnému létání.

Trenažér pilotování drona v aplikaci DJI
Jakmile budete mít za sebou teoretickou a praktickou část semináře, budete si moci vyzkoušet letecký trenažér, který je v našem showroomu dostupný v aplikaci DJI. V něm si můžete vyzkoušet různé letecké taktiky a režimy.

Cena: 1500 Kč včetně DPH
Doba trvání: 1,5 – 2 h
Místo konání: Showroom Land of Drones, Bělohorská 24, Praha 6

Přihlaste se na seminář

Průběžně připravujeme termíny seminářů, na které se můžete přihlásit. 

Přihlásit se na seminář
V současné době nepřipravujeme žádné semináře