O nás

 

O nás

 

Společnost Land of Drones, s.r.o. byla založena v roce 2015 při příležitosti otevření prvního specializovaného Showroomu v České republice a je součástí skupiny Cimex.

 

Skupina Cimex působí na českém trhu od roku 1990 a je vlastníkem řady administrativních budov v Praze a Karlových Varech. Do skupiny Cimex Group rovněž patří síť hotelů OREA Hotels & Resorts, které pokrývají téměř celou Českou republiku. Hodnota portfolia skupiny je aktuálně vyčíslena na 10 miliard korun. Více informací o skupině Cimex najdete na www.cimex.cz. Cimex investuje do celé řady developerských projektů. Kromě administrativních budov a hotelů je provozovatelem například i Multifunkčního centra Dlabačov.

 

Hlavní náplní aktivit Land of Drones je důraz na provozování a rozvoj služeb v oblasti bezpilotních systémů se zaměřením na průmyslové aplikace. Disponujeme stabilním a zkušeným týmem, který pro svou práci využívá nejmodernější leteckou techniku a technologie zpracování dat. S našimi klienty spolupracujeme individuálně a snažíme se pro ně vždy najít nejvhodnější možné řešení na míru.

 

Jako součást našich služeb také nabízíme profesionální školení v oblasti provozu bezpilotních systémů a rádi Vám pomůžeme získat všechna patřičná oprávnění.

 

Pojďte společně s námi objevovat svět dronů.

 

Váš Land of Drones tým